Aktualności   /  
A A A

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

VII AMATORSKIE MISTRZOSTWA W HOKEJU NA LODZIE O PUCHAR DYREKTORA OSIR MSZCZONÓW
VII AMATORSKIE MISTRZOSTWA W HOKEJU NA LODZIE O PUCHAR DYREKTORA OSIR MSZCZONÓW
Zobaczcie jak bawiliśmy się w ostatnią niedzielę tj. 4 marca 2018 podczas VII Amatorskich Mistrzostw w Hokeju na Lodzie o Puchar Dyrektora OSiR Mszczonów. Grało z nami łącznie 79 zawodników, którzy reprezentowali 12 drużyn: Diabły Grabce, Dziki Nowy Dwór Mazowiecki, Granatowi Milanówek, Jeże Zgierz I, Jeże Zgierz II, Kaczory Radziejowice, Kojoty Głosków, NGH Otwock, Orły Grodzisk Mazowiecki, Raki Skierniewice, TH Gryf Gardeja oraz Wydry Tarczyn. Tym razem zwyciężyli zawodnicy Orłów Grodzisk Mazowiecki. Wielkie gratulacje dla tegorocznych Mistrzów oraz pozostałych ekip, które uplasowały się na podium: Granatowych Milanówek (II MSC.) oraz Diabłów Grabce (III MSC.) Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć p. Pawła Meszyńskiego - doskonałego sędziego klasy międzynarodowej, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem każdego meczu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!
KONKURS OFERT!
KONKURS OFERT!
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie ogłasza konkurs ofert na wynajem w okresie od 1 maja do 30 września każdego roku kalendarzowego objętego przyszłą umową powierzchni i pomieszczenia z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej w Kompleksie Basenów Termalnych w Mszczonowie. Kliknij "więcej" i sprawdź szczegóły.
Opublikowano dnia 2018.02.22    (KONKURS OFERT! )
KONIEC SEZONU NA LODOWISKU!
Zapraszamy na nasze lodowisko do niedzieli 11 marca 2018 r. W tym dniu kończymy kolejny sezon jego funkcjonowania.
Opublikowano dnia 2018.02.08    (KONIEC SEZONU NA LODOWISKU!)
VI ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
VI ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
W niedzielę 17 grudnia 2017 roku w Mszczonowie odbył się VI ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie oraz LKS Osuchów. W tym roku na starcie stanęło około 200 osób podzielonych na kilka kategorii, w tym polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach długich, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów oraz reprezentant naszego kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 roku - Andrzej Sajkowski. Wszyscy zawodnicy rozpoczęli swoje zmagania na terenie Term Mszczonów i tam również znajdowała się meta biegu oraz marszu nordic walking. Po pokonaniu dystansu przypisanego do swojej kategorii, każdy z uczestników imprezy otrzymał pamiątkowy medal oraz voucher rabatowy, upoważniający do skorzystania z kąpieli w mszczonowskiej wodzie termalnej w bardzo atrakcyjnej cenie. Po zakończeniu rywalizacji na wszystkich zawodników czekał gorący poczęstunek. Tuż po uroczystej dekoracji, podczas której zdobywcy miejsc na podium w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe, odbyło się losowanie wartościowych upominków ufundowanych przez sponsorów. Kliknij "więcej" i zobacz wyniki oraz galerię zdjęć z imprezy.
Opublikowano dnia 2017.12.17    (VI ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW )
ZAPRASZAMY NA LODOWISKO
ZAPRASZAMY NA LODOWISKO
.
Opublikowano dnia 2017.12.10    (ZAPRASZAMY NA LODOWISKO)

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

:
:
Brak wydarzeń w wybranym okresie
I LOVE MSZCZONÓW
KRAINA JEZIORKI