Aktualności   /  
A A A

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

UTRUDNIENIA W RUCHU - MAZOWIECKIE ŚWIĘTO POLICJI
UTRUDNIENIA W RUCHU - MAZOWIECKIE ŚWIĘTO POLICJI
Informujemy, że w związku z organizacją "Mazowieckiego Święta Policji" w dniu 26 lipca 2018 w godz. 9.00 - 17.00 wjazd na teren naszego parkingu będzie w znacznym stopniu ograniczony. Prosimy o dostosowanie się do poleceń służb porządkowych i parkowanie w wyznaczonych miejscach zastępczych. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
Opublikowano dnia 2018.07.19    (UTRUDNIENIA W RUCHU - MAZOWIECKIE ŚWIĘTO POLICJI)
RAJD ROWEROWY NA ORIENTACJĘ "ŚLADAMI CHEŁMOŃSKIEGO" 20.05.2018r.
RAJD ROWEROWY NA ORIENTACJĘ "ŚLADAMI CHEŁMOŃSKIEGO" 20.05.2018r.
W niedzielę 20 maja 2018r. odbyła się kolejna edycja rajdu rowerowego „Śladami Chełmońskiego” zorganizowanego przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mszczonowie. Impreza, jak co roku, miała charakter rajdu na orientację, gdzie zadaniem uczestników było, korzystając z map, odnalezienie punktów kontrolnych oraz zdobycie potwierdzenia swojej obecności na każdym z nich. Tym razem, celem 171 uczestników, którzy stanęli na starcie raju na mszczonowskich Termach, było odszukanie 5 stanowisk kontrolnych.
ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY "ŚLADAMI CHEŁMOŃSKIEGO"
ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY "ŚLADAMI CHEŁMOŃSKIEGO"
Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do bezpłatnego udziału w kolejnej edycji rajdu „Śladami Chełmońskiego”. Startujemy w NIEDZIELĘ 20 maja 2018r. o godz. 9:00 z Kompleksu Basenów Termalnych. Tradycyjnie, impreza będzie miała charakter rajdu na orientację. Zadaniem uczestników będzie orientowanie się w terenie przy pomocy mapy oraz odnalezienie punktów kontrolnych, wyznaczających trasę do pokonania (ok.50 km). Na mecie (Stawy Św. Anny) na wszystkich uczestników będzie czekało ognisko oraz losowanie atrakcyjnych nagród. Kliknij "więcej" i sprawdź szczegóły.
III BIEG SZTAFETOWY - ENERGETYCZNA 10-TKA
III BIEG SZTAFETOWY - ENERGETYCZNA 10-TKA
Już dziś zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Kliknij "więcej" i sprawdź szczegóły.
Opublikowano dnia 2018.03.27    (III BIEG SZTAFETOWY - ENERGETYCZNA 10-TKA)
VII AMATORSKIE MISTRZOSTWA W HOKEJU NA LODZIE O PUCHAR DYREKTORA OSIR MSZCZONÓW
VII AMATORSKIE MISTRZOSTWA W HOKEJU NA LODZIE O PUCHAR DYREKTORA OSIR MSZCZONÓW
Zobaczcie jak bawiliśmy się w ostatnią niedzielę tj. 4 marca 2018 podczas VII Amatorskich Mistrzostw w Hokeju na Lodzie o Puchar Dyrektora OSiR Mszczonów. Grało z nami łącznie 79 zawodników, którzy reprezentowali 12 drużyn: Diabły Grabce, Dziki Nowy Dwór Mazowiecki, Granatowi Milanówek, Jeże Zgierz I, Jeże Zgierz II, Kaczory Radziejowice, Kojoty Głosków, NGH Otwock, Orły Grodzisk Mazowiecki, Raki Skierniewice, TH Gryf Gardeja oraz Wydry Tarczyn. Tym razem zwyciężyli zawodnicy Orłów Grodzisk Mazowiecki. Wielkie gratulacje dla tegorocznych Mistrzów oraz pozostałych ekip, które uplasowały się na podium: Granatowych Milanówek (II MSC.) oraz Diabłów Grabce (III MSC.) Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć p. Pawła Meszyńskiego - doskonałego sędziego klasy międzynarodowej, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem każdego meczu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

:
:
Brak wydarzeń w wybranym okresie
I LOVE MSZCZONÓW
KRAINA JEZIORKI